Gamyboje naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos

"Tobuli baldai" gamyboje naudoja tik aukščiausios kokybės medžiagas. Pagrinde dirbame su Kronospan, Egger, Cleaf, Gizir gamintojais ir tiekėjais Lietuvoje. Ši ilgametė partnerystė sukūrė apribojimų neturinčius dekorų pasirinkimo galimybes, kuomet savo norimas spalvas išsirenka net patys įnoringiausi klientai.

Savo gaminamuose balduose naudojame tik pačią geriausią furnitūrą, taip užtikrindami ilgaamžį baldų naudojimą. Dirbame su BLUM, Hettich furnitūra užtikrindami aukščiausius baldų reikalavimus. Taip pat galime į gaminamus baldus integruoti įvairią kitą furnitūrą kaip integruojamas šiukšlines, stalčių įdėklus bei virtuvės projektą galime išpildyti iki mažiausios smulkmenos, todėl mūsų klientams po gamybos nebereikia ieškoti ir pirkti nieko atskirai, nes baldai yra pilnai paruošti naudoti

Partnerystė su kitais gamintojais

Kadangi mūsų kolektyvas yra labai patyręs, turime labai tvirtus ilgamečius santykius su masyvo, metalo, reklamos, apšvietimo gamintojais ir tiekėjais, kurie mielai esant poreikiui pateikia savo komponentus. Taip gamyboje apjungiame skirtingas medžiagas į bendrą gaminį ir taupome mūsų klientų laiką.

MB "Zaburita"

Prašiškių g. 53, Vilnius

E - paštas: Julius@tobulibaldai.lt


Susisiekite telefonu:

+370 631 01213

+370 634 23671

Pr - Pn: 9:00 - 18:00
Šeštadienis: Pagal susitarimą
Sekmadienis: Ilsimės

Draugaukime Facebook ir Instagram